Ev Asansörleri (Homelıft)

ÜMÇ Lift

Ev Asansörleri (Homelıft)

Tasarım itibari ile fonksiyonellik ve şıklık katar. DMP sessiz hidrolik ünite ile optimum kalkış ve duruş konforu sağlar, Hydrolift yedinci nesil ev tipi asansörleri beklentilerinizi karşılamaktadır. KOD: Homelift Ev Asansörleri

Ev asansörü (Homelift) yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Paslanmaya karşı tüm yüzeyler polyester boya ile kaplanmıştır. Yüksek hassasiyetli olması nedeniyle, ev asansörü projelerinizde tercih konusu olmaktadır.

Homelift yeni getirilen Avrupa Direktifleri TS EN 8141’e uyum sağlamaktadır. Ip68 bobinli kapı kilitleri, Solid State motor sürücü ve yük sensörü de ayrı bir seçenek olarak tercih edilebilir.

 

Opsiyon Özellikleri

Homelift, geniş bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Sadelik ve kaliteden esinlenerek sağlam, fonksiyonel, kolay kullanımı birleştirmektedir. Farklı boyutlarda Panoromik cam kabin ölçüleri, ışın perdeleri, ara durak ilavesi, uzaktan kumanda, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları, kabin içi katlanır koltuk, üç farklı lisan seslendirmesi ve Comstick ile seçim yapabileceğiniz pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.

Kolay Kurulum

Kendinden destekli konstrüksiyon hazır şaft sistemi ve modern mimariye uygun cam yada sandwich panelleri ile hızlı ve kolay kurulumu ile montaj süreniz sadece birkaç gündür.

Özellikler

  •  Esnek Tasarım Kabiliyeti
  •  Kolay kurulum
  •  Panoramik kabin
  •  Farklı renk seçenekleri
  •  Seçilebilir anons sistemleri
  •  Güvenli sonsuz vida teknolojisi çift hız devas hidrolik ünite

                 Özellikler                 

  Açıklama                                                           

Tahrik Tipi

Hidrolik (Blain Çift Hız)

Kapasite

400 kg / 500 kg

Durak Sayısı (Max)

5 Durak

Hız

0,15 m/s

Kuyu Çukuru

Kuyu çukuru gerekmez.

Kapı Ölçüsü

650*2000 mm (W x D) İsteğe bağlı özel ölçü

Kapı tipi

Manuel veya Otomatik

Platform iç ölçü

850*1000 mm (W x D) İsteğe bağlı özel ölçü

Platform dış ölçü

1100*1400 mm (W x D) İsteğe bağlı özel ölçü          

İç kumanda

Totman

Dış kumanda

Kollektif

Acil kurtarma

Ups / Battery

Kontrol voltajı

24V

Motor

2.2kW / 2.9kW

Enerji

1-phase 230V 50 Hz/9-16 A

3-phase 400V 50 Hz/5-8 A


Vibrasyon emici komponentleri, geliştirilmiş kovan sistemi ile konforlu olan seyahati düşük bakım maliyetiyle sağlıyoruz. Hidrolik tahrikli, istendiğinde minimum gürültü seviyesi ve yüksek verim alabileceğiniz vidalı pompalar ile yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip kendi imalatımız olan DMP hidrolik üniteler ile birlikte üretilmektedir.

Zarif tasarımı, platform boyutları, panoramik cam veya sandwich panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve 3 farklı dil seçimi pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.
Ürünler TS EN 81-41 ve geçerli Avrupa Standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır. Fabrikadan ayrılmadan önce geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.

Engelli platformları çeşitli fonksiyonel özellikleri , iç ve dış mekan tasarım seçenekleri ve yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş güvenle kullanabileceğiniz mükemmel asansörler dir. Biz ürünlerimizi sadece bir platform olarak değil, aynı zamanda muhteşem bir yapının parçası olarak üretiyoruz.


Outdoor konseptinde en iyi dış mekan çözümünü sunmak için anti korozyona karşı korumalı, IP68 kilit sistemi ile donatılmış, -25 ° ile +45 ° C sıcaklık toleransına dayanıklı, güvenli sonsuz vida teknolojisi, kendinden destekli konstrüksiyon, hazır şaft sistemi ve modern mimariye uygun cam yada sandwich panel kullanmayı mümkün kılan akıllı sistemler kullanılarak imal edilmiştir.